• דפוס אופסט
  • דפוס דיגיטלי
  • כריכיה
  • אריזות
  • הפקות דפוס
  • תכנון מוצר
  • פלטרפורמות שיווקיות
English

אמנת שרות

     08/03/2012 תגובות (0)

תפקיד:


וותק:
  אנחנו ברבגון גאים לשתף אתכם  באמנת השרות שמלווה אותנו כבר שנים, וכעת חתומה בכתב.       * אנו מתחייבים להיות קשובים לכם ,לשאוף להבין מה חשוב לכם ולהתאים פועלנו    במידת האפשר  לצרכיכם.   * אנו מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה ביותר .    צוות מבקרי הטיב שלנו  עוזרים להבטיח עקביות של איכות באופן שוטף.   * אנו מתחייבים להעניק לכם שרות מקצועי  : במענה  לשאלותיכם,בתכנון מוצר    ובתהליכי העבודה השונים.   * אנו נשתדל תמיד להיות מדויקים ככל הניתן  במה שאנו אומרים ובמה    שאנו מתחייבים.   * אנו מתחייבים לעזור במתן פתרונות יצירתיים במידת האפשר .   * אנו מתחייבים לקחת אחריות על מוצרינו.   * אנו מתחייבים לפתח וללמוד דברים חדשים ובכך להרחיב את סל השירותים    והכול תחת קורת גג אחת.    
לפוסט המלא

מה חשוב כשבוחרים בית דפוס

     07/03/2012 תגובות (0)

ישנם לקוחות שמדפיסים בכמויות וברצף לאורך כל השנה, וישנם לקוחות שמדפיסים רק פעם אחת בכל חייהם, האם זה משנה בבחירת בית הדפוס שלהם ?   ישנם כל כך הרבה בתי דפוס, איך יודעים במי לבחור ?   אלה סוג השאלות שחוזרות על עצמן בקרב הלקוחות.   לכל אחד יש את סדר העדיפות שלו, ישנם שחשוב להם מיקום בית הדפוס, כיוון שבאים לאשר הדפסה,   ישנם אנשים שחשוב להם רמת המחירים, וישנם את אלה שחשוב להם מי נותן השירות או איכות העבודה.   כל לקוח צריך לדרג את סדר העדיפות שלו, מה חשוב יותר ומה פחות ולפי זה לדעת באיזה בית דפוס יבחר.   ישנם בתי דפוס עם רמת שירות גבוהה שמכינים דגם לאישור לפני הכריכה, לאלה שמרוחקים, וכך מבטיחים ללקוחות שלא יתפשרו על בית הדפוס.   הדברים שחשוב לשים דגש עליהם כאשר בוחרים בית דפוס הם:   זמינות איכות מחיר, שירות וכמובן מקצועיות ובקרת טיב.   הסדר כמובן הוא אינדיבידואלי לכל אחד לפי רמת החשיבות שלו.   סל הקריטריונים האלה, יקל על הלקוח בבחירת בית הדפוס.
לפוסט המלא

סרטוני הוידאו של רבגון

     19/01/2011 תגובות (0)

לפוסט המלא

האתר החדש שלנו

     28/12/2010 תגובות (0)

הי, אני נרגשת להיות במעמד של הצגת האתר החדש שלנו, אני מקווה שהצלחנו להעביר את האווירה המיוחדת הקיימת בחברה.   האתר פורש בפניכם את המחלקות השונות הקיימות אצלנו, כאן תוכלו לראות את אנשי החברה, ואנו נוכל לאפשר לכם, להכיר את הפנים שמאחורי הקול. חשוב לנו מאוד לשמוע מכם, אנא כתבו לנו אם יש לכם שאלות מקצועיות, זקוקים להצעות מחיר או בכל נושא אחר. האתר תוכנן באופן שיהיה קל ונוח לשימוש, מקווה שתיהנו ממנו.   יעל גוזלי מנכ"לית      
לפוסט המלא

חזון החברה

     28/12/2010 תגובות (0)

רבגון דפוס מוביל בתחומו, שם לעצמו מטרה להעניק רמת שירות גבוהה ביותר. כחלק מתפיסה זו כל העובדים מהווים צוות גדול אחד ממוקד מטרה אחת לייצר מוצר אופיטמאלי ללקוח. לחברה צוות שרות לקוחות  הגדול ביותר בתחום, שנותן מענה אישי בטווח שעות רחב. אנו מחפשים דרכים לשיפור וייעול על ידי קיום ישיבות מסודרות בנושא, במחלקות השונות. ברבגון יכולת ההקשבה הינה הבסיס להווית החברה. אנו קשובים לעובדים, ספקים ולקוחות שלנו. אנו מאמינים שעבודת צוות מגבירה את סיכויי ההצלחה באופן שוטף ולכן רואים גם בספקים שלנו וגם בלקוחות שלנו חלק אינטגראלי מהצלחתנו.        
לפוסט המלא