• דפוס אופסט
  • דפוס דיגיטלי
  • כריכיה
  • אריזות
  • הפקות דפוס
  • תכנון מוצר
  • פלטרפורמות שיווקיות
English

תהליכי דפוס

     06/02/2011 תגובות (0)

תפקיד:


וותק:
סיימת לבצע קריאטיב ועיצוב איך ניגשים לתהליך הדפוס ?   לכל בית דפוס יש את שיטת העבודה עם הלקוחות שלו, אך יש דבר משותף וקבוע לכולם:   "התהליך בדרך למוצר המוגמר".   ראשית יש להעביר את הקבצים של העבודה ללשכת השירות (ישנם בתי דפוס שלשכת השירות יושבת אצלם, וישנם שעובדים עם ספק חיצוני).   לאחר מכן הוצאת העתקת שמש, זהו תדפיס צבעוני ברזולוציה נמוכה שמשקף את המוצר שלך, עליך לעבור עליו ולראות שאין שגיאות בטקסט   או קפיצות בעיצוב. (ראה בלוג בנושא מה צריך לבדוק בהעתקת שמש).   בדר"כ נהוג להוציא פלט צבע ברזולוציה גבוהה (המכונה ע"י רבים אייריס) בכדי לשקף את הצבעוניות של המוצר.   לאחר אישור האייריס והעתקת שמש ע"י הלקוח, המוצר מוכן לתהליך ההדפסה.   יש המגיעים לאשר את ההדפסה (בדר"כ אלה שלא הוציאו אייריס).   ויש את האחרים ששולחים את האייריס ומבקשים להדפיס לפיו. (בדר"כ זה יוצא מדויק).   לאחר תהליך ההדפסה, עוברים לתהליך הגימורים, ישנם בתי דפוס שכל תהליכי הגימור נמצא במשכנם, וישנם את אלה שמוציאים  את הגימורים לספקים חיצוניים.   לפי קביעת לוחות הזמנים שקבע הלקוח עם בית הדפוס, המוצר יגיע ארוז ומוגמר ע"י מוביל של בית הדפוס. (תמיד ישנה אפשרות להוזיל את   המחיר ולשלוח נהג מטעמכם לקבלת המוצר), הכול תלוי בכמות וביעד שהמוצר אמור להגיע אליו.  
לפוסט המלא

מתכננים מוצר

     30/01/2011 תגובות (0)

ישנם מוצרים מוגמרים בפורמטים קבועים בתחום הדפוס כגון:   פליירים, חוברות, ספרים פוסטרים ועוד.   מה עושים כאשר המוצר אינו בפורמט קבוע, איך יודעים מה כלכלי יותר ומה פחות ?   כשאנו רוצים להפיק מוצר שאינו סטנדרטי, אנו זקוקים לאנשי מקצוע אמינים ומכוונים,   וזאת בכדי להפיק מהגליון מקסימום יחידות עם ניצול מלא של הנייר.   הלקוח צריך לדעת במה כרוך מוצר מתוכנן שלא בפורמט קבוע כגון:   איזה סוג נייר מתאים לאותו המוצר, גודל אידאלי, וגימורים מתאימים לשלמותו   חשוב להתייעץ עם איש מקצוע לפני שמבצעים את הגרפיקה, ולהסביר בדיוק את מי או מה המוצר אמור לשרת.   כשאתה עובד עם בית דפוס שמאחוריו עומדים אנשים מקצועיים ובעיקר סובלניים   אתה יכול להגיע למוצר מוגמר מושלם, עם הרבה טיפים ורעיונות לשיפורו בדרך.   
לפוסט המלא

חווית לקוח

     27/01/2011 תגובות (0)

         בכל קנייה ורכישה בארצנו הקטנה ובכלל בעולם חווית הקניה היא דבר מהותי.   כשאתה קונה או צורך מוצר מסוים חשובה לך מעבר לשביעות הרצון שהמוצר נותן לך,   הדרך בה אתה רוכש את המוצר.   חווית לקוח כוללת בתוכה את זמינות המוצר, הקנייה צריכה להיות נוחה ולא מסובכת   האנשים שעומדים מולך בתהליך, והרושם הסופי האם תעשה   זאת שוב במקום מסוים או שתעבור הלאה.   אפקט המחיר הינו גם חשוב, אך לפעמים תשקיע עוד כמה שקלים   בשביל לקבל מוצר באיכות גבוהה יותר, ובשירות ונוחות יותר אפקטיביים.   בתחום הדפוס חווית הקניה היא בהחלט מרכזית, מהרגע בו אתה מבקש הצעת מחיר ועד שהמוצר בדרך אליך.   בכדי שחווית הקניה בדפוס תיזכר כחוויה נעימה, עליך לשים דגש לכמה דברים:   הרגשה טובה וחופשית מול האדם מולו אתה מתייעץ, מקצועיות, עמידה בזמנים,   איכות, ומחיר לאו דווקא ביחס למתחרים, כמו ביחס למה שאתה מקבל.          
לפוסט המלא

סרטוני הוידאו של רבגון

     19/01/2011 תגובות (0)

לפוסט המלא