• דפוס אופסט
  • דפוס דיגיטלי
  • כריכיה
  • אריזות
  • הפקות דפוס
  • תכנון מוצר
  • פלטרפורמות שיווקיות
English

רבגון- הפקת והדפסת קטלוגים

     20/06/2012 תגובות (0)

תפקיד:


וותק:
טלפון: 073-250-5555                                                         טופס בקשה להצעת מחיר   דפוס רבגון זכה במקום השלישי, בתחרות היוקרתית של Sappi, בקטגוריית הקטלוגים- על איכות מוצר מוגמר.   היתרונות שלנו בהדפסת הקטלוגים שלכם:    אנחנו מדפיסים קטלוגים בפורמטים שונים אנו מדפיסים על מגוון רחב של סוגי נייר כל סוגי הכריכה: סיכות, הדבקה, ספירלה וכריכה קשה באפשרותינו להדפיס עבודות מצבע אחד ועד שמונה צבעים בריצה אחת אנחנו יודעים ואוהבים לבצע גם פרוייקטים מורכבים בקרת הטיב שלנו מלווה את כל תהליכי הייצור                דוגמאות לקטלוגים שהדפסנו: בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת טלפון: 073-250-5555                                                             טופס בקשה להצעת מחיר ניתן להתרשם ממגוון העבודות שאנחנו מבצעים:  
לפוסט המלא

דפוס רבגון

     20/05/2012 תגובות (0)

טלפון: 073-250-5555                                                   טופס בקשה להצעת מחיר   דפוס רבגון ממוקם באזור התעשייה של הרצליה פיתוח, על שטח המשתרע על פני כ- 2400 מ"ר. בדפוס רבגון עובדים כיום, כ-100  עובדים.   היתרונות שלנו: משלבים דפוס אופסט ודפוס דיגיטאלי. הדפוס פועל במתכונת של 3 משמרות 24 שעות ביממה! כריכיה : כריכה חמה, כריכת סיכות,כריכה קשה וכריכת ספירלה. עבודות שטאנץ' למיניהם. מגוון רחב של מכונות דפוס. ברבגון הנסיון והמקצועיות הם טביעת העין המקצועית המבטיחה את רמת האיכות והדיוק הגבוהה ביותר.   אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הדפוס השונות, כגון: ספרים קטלוגים/ מגזינים פליירים/ עלונים לוח שנה בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת טלפון: 073-250-5555                                                 טופס בקשה להצעת מחיר ניתן להתרשם ממגוון העבודות שאנחנו מבצעים:  
לפוסט המלא

רבגון- הדפסת ספרים

     20/05/2012 תגובות (0)

טלפון: 073-250-5555                                                         טופס בקשה להצעת מחיר   אחת ההתמחויות המרכזיות של דפוס רבגון הינה הדפסת ספרים. אנו מדפיסים מילוני ספרים בשנה, הן לשוק המקומי והן לשווקים בינלאומיים. אנו מדפיסים ספרים מסוגים שונים: ספרי לימוד,קריאה,בישול,מידע ועוד.   היתרונות שלנו בהדפסת הספר שלכם:           כל סוגי הכריכה (חמה, קשה וספירלה)        כל סוגי הפורמטים        אנו מדפיסים כמויות גדולות מאד, כמו גם כמויות קטנות מאוד.        תמיכה מקצועית בתכנון המוצר        בקרת טיב גבוהה על תהליכי הייצור          דוגמאות לספרים שהדפסנו: בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת טלפון: 073-250-5555                                                             טופס בקשה להצעת מחיר ניתן להתרשם ממגוון העבודות שאנחנו מבצעים:  
לפוסט המלא

רבגון- הפקת והדפסת מאגזינים

     20/05/2012 תגובות (0)

טלפון: 073-250-5555                                                           טופס בקשה להצעת מחיר   דפוס רבגון ממוקם באזור התעשייה של הרצליה פיתוח, על שטח המשתרע על פני כ- 2400 מ"ר. בדפוס רבגון עובדים כיום, כ-100  עובדים.   היתרונות שלנו בהדפסת המגזין שלכם:    נסיון רב בהדפסה על בסיס קבוע של מגאזינים עמידה בלוחות זמנים כל סוגי הפורמטים איכות הדפסה גבוהה רמת גימור גבוהה שמירה על כמויות מדויקות                דוגמאות למגאזינים שהדפסנו: בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת טלפון: 073-250-5555                                                           טופס בקשה להצעת מחיר ניתן להתרשם ממגוון העבודות שאנחנו מבצעים:  
לפוסט המלא

רבגון- אריזות

     20/05/2012 תגובות (0)

טלפון: 073-250-5555                                                         טופס בקשה להצעת מחיר   דפוס רבגון ממוקם באזור התעשייה של הרצליה פיתוח, על שטח המשתרע על פני כ- 2400 מ"ר. בדפוס רבגון עובדים כיום, כ-100  עובדים.   היתרונות שלנו: לרבגון יש מחלקה המתמחה בייצור ותכנון אריזות בפורמטים שונים ומגוונים. יש לנו ניסיון רב בייצור אריזות ומארזים בתחום המזון, קוסמטיקה, תקשורת ומוצרי צריכה. המחלקה משלבת אופציה של מתן תמיכה באופנים שונים. לעיתים קרובות אנו נדרשים לתת מענה תכנוני שלם לאריזת מוצר, ובמקרים אחרים אנו מעניקים פתרונות לבעיה תכנונית ספציפית במוצר קיים ללקוח. אנו נותנים שירות למגוון רחב של גדלים וכמויות, ושומרים על מחירים נוחים גם בכמויות קטנות.      דוגמאות לאריזות: בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת   טלפון: 073-250-5555                                                             טופס בקשה להצעת מחיר   ניתן להתרשם ממגוון העבודות שאנחנו מבצעים:  
לפוסט המלא

רבגון- הדפסת מחברות

     20/05/2012 תגובות (0)

טלפון: 073-250-5555                                                טופס בקשה להצעת מחיר   דפוס רבגון ממוקם באזור התעשייה של הרצליה פיתוח, על שטח המשתרע על פני כ- 2400 מ"ר. בדפוס רבגון עובדים כיום, כ-100  עובדים.   דפוס רבגון מתמחה בהדפסת מחברות מסוגים שונים לחברות עיסקיות:    הדפסה בכל כמות נדרשת שילוב מידע משתנה על העטיפה בהדפסת המחברות שילוב מיתוג גרפי על המחברות איכות הדפסה גבוהה רמת גימור גבוהה שמירה על כמויות מדויקות                דוגמאות למחברות שונות: בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת בכל כמות נדרשת טלפון: 073-250-5555                                                  טופס בקשה להצעת מחיר ניתן להתרשם ממגוון העבודות שאנחנו מבצעים:  
לפוסט המלא

סוף שנת הלימודים

     03/05/2012 תגובות (0)

  תמיד יש עוד רגע קטן....לפני הרגע האחרון.    הגיע סוף שנת הלימודים, כל ההכנות בעיצומן, מרב האירגונים, ספר סוף שנה (מחזור)   תמיד נשאר לרגע האחרון.   א.....ח ילדים ילדים, נעשה הכל בשבילם.    אין מה להלחץ !   אנחנו נאפשר לכם לנשום עוד נשימה עמוקה אחת, ולהגיד לכם שלא איחרתם את המועד   גם ברגע האחרון נפיק לכם ספר סיום שנה לגן/כיתה/שיכבה    לא ניתן לכם להסתבך עם תוכנה, כי אין כמו לעבוד מול אנשים.   נדאג לעצב לכם, להדפיס לכם ואפילו להביא את זה עד אליכם, במידת הצורך   בעיצוב ייחודי מבלי שתעבדו קשה בהכנסת תמונות לפורמט קבוע.     כי, אין כמו לעבוד עם אנשים טובים !
לפוסט המלא

וידאו- המחלקה הדיגיטאלית

     08/03/2012 תגובות (0)

לפוסט המלא

אמנת שרות

     08/03/2012 תגובות (0)

  אנחנו ברבגון גאים לשתף אתכם  באמנת השרות שמלווה אותנו כבר שנים, וכעת חתומה בכתב.       * אנו מתחייבים להיות קשובים לכם ,לשאוף להבין מה חשוב לכם ולהתאים פועלנו    במידת האפשר  לצרכיכם.   * אנו מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה ביותר .    צוות מבקרי הטיב שלנו  עוזרים להבטיח עקביות של איכות באופן שוטף.   * אנו מתחייבים להעניק לכם שרות מקצועי  : במענה  לשאלותיכם,בתכנון מוצר    ובתהליכי העבודה השונים.   * אנו נשתדל תמיד להיות מדויקים ככל הניתן  במה שאנו אומרים ובמה    שאנו מתחייבים.   * אנו מתחייבים לעזור במתן פתרונות יצירתיים במידת האפשר .   * אנו מתחייבים לקחת אחריות על מוצרינו.   * אנו מתחייבים לפתח וללמוד דברים חדשים ובכך להרחיב את סל השירותים    והכול תחת קורת גג אחת.    
לפוסט המלא

עוזר\ת תקציבאי\ת

     08/03/2012 תגובות (0)

הגדרת עוזר/ת תקציבאי/ת בכל ענף דומה ושונה,   הדומה הוא שזה בד"כ תחום שיווקי, הכולל סוג של ליווי והרבה עיסוק תקשורתי ,   כסיוע לתקציבאי/ת, והשונה הוא שיש פעילויות נוספות ייחודיות   לכל תחום.   בתחום בתי הדפוס משרות התקציבאות והעוזרים/ות תקציבאים/אות אינם משרות נפוצות.   אחד מבתי הדפוס שמשרות אלו פעילות בהם מזה שנים ,הוא דפוס רבגון.   מאפייני התפקיד עוזר/ת תקציבאי/ת בבית הדפוס למעשה כולל ליווי צמוד של   התקציבאי\ת במרבית מישורי פעילותה/ו שכולל:   הכנת הצעות מחיר ללקוח, קשר רציף במהלך העבודה עם הלקוח, קליטת הזמנות מעקב אחר העבודות במערכת ומתן פתרונות לבעיות שצצות במהלך העבודה פנייה ללקוחות חדשים איתור לקוחות חדשים ועוד.   בתי הדפוס שדואגים להכיל בצוותם תקציבאים ועוזרי תקציבאים, הינם בתי דפוס   שהשרות בד"כ הוא בעל חשיבות מרכזית בחברתם.   צוותי התקציבאות  נותנים ללקוחות להרגיש שיש להם עם מי לדבר, עם מי להתייעץ,   למי להתלונן כשצריך, ולמי להגיד תודה בסוף.   אחד הדברים שחשובים ללקוחות בארץ ובחו"ל היא רמת השירותיות בחברה שעובדים מולה.   ברבגון יש לציין , קיימים יחסי אנוש מעולים בין העובדים ומעניקים חשיבות גבוהה  למתן יחס אישי ללקוחות .        
לפוסט המלא

מה חשוב כשבוחרים בית דפוס

     07/03/2012 תגובות (0)

ישנם לקוחות שמדפיסים בכמויות וברצף לאורך כל השנה, וישנם לקוחות שמדפיסים רק פעם אחת בכל חייהם, האם זה משנה בבחירת בית הדפוס שלהם ?   ישנם כל כך הרבה בתי דפוס, איך יודעים במי לבחור ?   אלה סוג השאלות שחוזרות על עצמן בקרב הלקוחות.   לכל אחד יש את סדר העדיפות שלו, ישנם שחשוב להם מיקום בית הדפוס, כיוון שבאים לאשר הדפסה,   ישנם אנשים שחשוב להם רמת המחירים, וישנם את אלה שחשוב להם מי נותן השירות או איכות העבודה.   כל לקוח צריך לדרג את סדר העדיפות שלו, מה חשוב יותר ומה פחות ולפי זה לדעת באיזה בית דפוס יבחר.   ישנם בתי דפוס עם רמת שירות גבוהה שמכינים דגם לאישור לפני הכריכה, לאלה שמרוחקים, וכך מבטיחים ללקוחות שלא יתפשרו על בית הדפוס.   הדברים שחשוב לשים דגש עליהם כאשר בוחרים בית דפוס הם:   זמינות איכות מחיר, שירות וכמובן מקצועיות ובקרת טיב.   הסדר כמובן הוא אינדיבידואלי לכל אחד לפי רמת החשיבות שלו.   סל הקריטריונים האלה, יקל על הלקוח בבחירת בית הדפוס.
לפוסט המלא