• דפוס אופסט
  • דפוס דיגיטלי
  • כריכיה
  • אריזות
  • הפקות דפוס
  • תכנון מוצר
  • פלטרפורמות שיווקיות
English

רבגון הדפסת חוברות קטלוגים מגזינים ספרים שעושה את ההבדל

קובי לוי     14/02/2019 תגובות (0)

תפקיד:
סמנכ

וותק:
מנכל דפוס רבגון יעל גוזלי-    אצלנו ברבגון השירות עושה את ההבדל:     בכל חברה המכבדת עצמה ,  היכולת להתאים את השרות לפי צרכיו האישיים של כל לקוח היא ערך..      אבל בחברה שעוסקת בהדפסה   נכנס אלמנט של טעם אישי וזה הופך את הנושא למשמעותי עוד יותר.. היכולת /רצון של ארגון גדול להבין את צרכי הלקוחות באופן אישי לרבות ההבנה מה ידבר אליהם יותר ומה פחות,זה כבר אומנות.. אנחנו ברבגון שואפים תמיד  להגיע לתוצאה שתואמת את הטעם האישי של כל לקוח: זה מתחיל בבסיס..   בהבנת צורת הדפסה  שלקוחות אוהבים : יש כאלו שאוהבים הדפסה חלשה, ואחרים דווקא אוהבים עומס צבע, יש כאלו שרגישים לסוגי נייר מסויימים, ואחרים לא מודעים להשלכות של תהליכים מסויימים ונשענים עלינו המקצוענים,  יש כאלו שמדברים בסיסמאות .. ״חשוב לנו שיראה יוקרתי/שישדר אמינות/ יצירתיות ועוד..״ יש כאלו שחשוב להם שנגיע לאופטימיזציה של תכנון .. יש כאלה שתמיד לחוצים מבחינת הזמנים ועוד.. אנחנו פה כדי לעזור , לשקף , להדגים , לתכנן,לדייק.. מלווים את הלקוחות והעבודות בסבלנות אין קץ.. רבגון כשמה כן היא, מותאמת לסגנונות שונים של אנשים וסוגי  הדפסה שונים .. דפוס רבגון כולל שלוש מחלקות :   הדפסת אופסט,אריזות,דפוס דיגיטלי     כשאתם מחפשים לבצע  עבודות דפוס   תמיד תזכרו..   דפוס רבגון השרות כי טוב בשבילכם!!!   מאת מנכ"ל דפוס רבגון יעל גוזלי
לפוסט המלא

הדפסת ספרים או ספרים דיגיטליים, הדפסת קטלוגים או קטלוגים דיגיטליים

קובי לוי     14/03/2016 תגובות (0)

ספר מודפס או ספר דיגיטלי, סיכום ביניים לפני מספר שנים, הדעה הרווחת הייתה שהספר המודפס מתקרב לקיצו והוא צפוי להיות מובס ע"י הספר הדיגיטלי. ואכן לספר הדיגיטלי יש, על פניו, יתרונות ברורים: - מחירו הזול ביותר - קלות אחסונו ונשיאתו. - האפשרות לשלב בו קישורים לסרטי המחשה יכולה להיות מועילה במיוחד בספרי הלימוד. - היותו מוצר ירוק אשר מייתר את כריתת עצי היער החיוניים לטבע. ואולם ראה זה פלא, הספר הדיגיטלי איננו כובש את הזירה ובודאי לא במהירות הצפויה. בניגוד לעולם העיתונות, שם כיבושי הדיגיטלי הינם גדולים, הרי בספרי הקריאה והלימוד ההתקדמות הנה הרבה יותר איטית וספרי הנייר ימישכו לשלוט בשוק עוד תקופה ארוכה. צורות הכריכה השונות כגון כריכת סיכות,כריכה רכה-כריכה חמה,כריכת ספיראלה וכריכה קשה נותנות גמישות ונוחיות לשימושים השונים במוצר המודפס בין אם מדובר ב: הדפסת ספרים  הדפסת קטלוגים  הדפסת מחברות  הדפסת חוברות  מחקר שנעשה בארץ בשנת 2009 הראה שהספרים הדיגיטליים היוו בין 0.211% משוק ספרי הקריאה ל 0.134% משוק ספרי הלימוד. הצפי של מבצעי המחקר היה שהספרים הדיגיטליים יגיעו בשנת 2014 לכ 2% מכלל הספרים. אלה הן חדשות טובות לבתי הדפוס ולהוצאות לאור של הספרים המודפסים. גם אנשי איכות הסביבה יכולים להירגע לאור ההשקעות העצומות של יצרני הנייר, ובראשם יצרני הנייר הסיניים, בנטיעת יערות חדשים אשר יותר מאזנים את צריכת היערות לצורך ייצור הנייר. ספר על המדף וספר מתנה הם מהטיעונים הראשיים בזכות הספרים המודפסים. מומחים העריכו שהאנשים יקראו ספרים דיגיטליים בהיותם בדרכים, אולם הם יעדיפו עם הגיעם הבייתה לקחת ספר נייר ביד.  הדפסת ספרי ילדים הם עוד קטגוריה של המוצר אשר בוודאי תמשיך להתקיים עוד זמן רב. חברות רבות העבירו חלק גדול של הדפסת קטלוגים לרשת האינטרנט אולם קטלוגים מודפסים יוקרתיים הם עדיין חיזיון נפוץ למדיי.. גם מוצרי נייר פופולאריים, כגון הדפסת פולדרים הדפסת עלונים הדפסת פליירים הדפסת ברושורים הדפסת לוחות שנה לסוגיהם ימשיכו ללוות אותנו עוד שנים רבות. ההנחה הרווחת כיום היא שהספרים המודפסים ימשיכו לחיות ולשגשג יחד ובמקביל לספרים הדיגיטליים כפי שהקולנוע והרדיו ממשיכים לחיות ולהתפתח במקביל לטלביזיה.   כותב המאמר הוא הבעלים של בית דפוס אופסט גדול באזור ראש העין/פתח תקווה     .    
לפוסט המלא

בתי דפוס,בית דפוס רבגון

קובי לוי     26/01/2016 תגובות (0)

בית דפוס-רבגון רבגון הינו אחד מ- בתי הדפוס הגדולים והמובילים בישראל, כאשר מדברים על בתי דפוס קשה שלא להזכיר את רבגון-בית דפוס בעל תודעת שירות גבוהה אשר תמיד שם לנגד עיניו את רצונותיו וצרכיו של הלקוח, וזה הקו המנחה אותנו בעשייה היומיומית. בית דפוס -רבגון  הלקוח הוא זה שנמצא במרכז תשומת הלב של החברה.  בית דפוס רבגון הינו מפעל דפוס שגם לו הסכמים ושיתופי פעולה ארוכי טווח על מנת לתת את קשת הפתרונות המלאה עבור לקוחותינו כדי לתת את השירות הטוב ביותר. רבגון בית דפוס, משמש כ- One Stop Shop וממלא צורך חשוב ובעצם מאפשר ללקוחות לקבל  שירות כולל עם כל הפתרונות שהם צריכים בהפקות הדפוס ולא נדרש מהם להתרוצץ אחר כל תהליך הייצור והפקת הדפוס .   קובי לוי סמנכ"ל שיווק ומכירות רבגון דפוס ואריזות בע"מ   
לפוסט המלא

מה חשוב כשבוחרים בית דפוס

     07/03/2012 תגובות (0)

ישנם לקוחות שמדפיסים בכמויות וברצף לאורך כל השנה, וישנם לקוחות שמדפיסים רק פעם אחת בכל חייהם, האם זה משנה בבחירת בית הדפוס שלהם ?   ישנם כל כך הרבה בתי דפוס, איך יודעים במי לבחור ?   אלה סוג השאלות שחוזרות על עצמן בקרב הלקוחות.   לכל אחד יש את סדר העדיפות שלו, ישנם שחשוב להם מיקום בית הדפוס, כיוון שבאים לאשר הדפסה,   ישנם אנשים שחשוב להם רמת המחירים, וישנם את אלה שחשוב להם מי נותן השירות או איכות העבודה.   כל לקוח צריך לדרג את סדר העדיפות שלו, מה חשוב יותר ומה פחות ולפי זה לדעת באיזה בית דפוס יבחר.   ישנם בתי דפוס עם רמת שירות גבוהה שמכינים דגם לאישור לפני הכריכה, לאלה שמרוחקים, וכך מבטיחים ללקוחות שלא יתפשרו על בית הדפוס.   הדברים שחשוב לשים דגש עליהם כאשר בוחרים בית דפוס הם:   זמינות איכות מחיר, שירות וכמובן מקצועיות ובקרת טיב.   הסדר כמובן הוא אינדיבידואלי לכל אחד לפי רמת החשיבות שלו.   סל הקריטריונים האלה, יקל על הלקוח בבחירת בית הדפוס.
לפוסט המלא

תהליכי דפוס

     06/02/2011 תגובות (0)

סיימת לבצע קריאטיב ועיצוב איך ניגשים לתהליך הדפוס ?   לכל בית דפוס יש את שיטת העבודה עם הלקוחות שלו, אך יש דבר משותף וקבוע לכולם:   "התהליך בדרך למוצר המוגמר".   ראשית יש להעביר את הקבצים של העבודה ללשכת השירות (ישנם בתי דפוס שלשכת השירות יושבת אצלם, וישנם שעובדים עם ספק חיצוני).   לאחר מכן הוצאת העתקת שמש, זהו תדפיס צבעוני ברזולוציה נמוכה שמשקף את המוצר שלך, עליך לעבור עליו ולראות שאין שגיאות בטקסט   או קפיצות בעיצוב. (ראה בלוג בנושא מה צריך לבדוק בהעתקת שמש).   בדר"כ נהוג להוציא פלט צבע ברזולוציה גבוהה (המכונה ע"י רבים אייריס) בכדי לשקף את הצבעוניות של המוצר.   לאחר אישור האייריס והעתקת שמש ע"י הלקוח, המוצר מוכן לתהליך ההדפסה.   יש המגיעים לאשר את ההדפסה (בדר"כ אלה שלא הוציאו אייריס).   ויש את האחרים ששולחים את האייריס ומבקשים להדפיס לפיו. (בדר"כ זה יוצא מדויק).   לאחר תהליך ההדפסה, עוברים לתהליך הגימורים, ישנם בתי דפוס שכל תהליכי הגימור נמצא במשכנם, וישנם את אלה שמוציאים  את הגימורים לספקים חיצוניים.   לפי קביעת לוחות הזמנים שקבע הלקוח עם בית הדפוס, המוצר יגיע ארוז ומוגמר ע"י מוביל של בית הדפוס. (תמיד ישנה אפשרות להוזיל את   המחיר ולשלוח נהג מטעמכם לקבלת המוצר), הכול תלוי בכמות וביעד שהמוצר אמור להגיע אליו.  
לפוסט המלא

מתכננים מוצר

     30/01/2011 תגובות (0)

ישנם מוצרים מוגמרים בפורמטים קבועים בתחום הדפוס כגון:   פליירים, חוברות, ספרים פוסטרים ועוד.   מה עושים כאשר המוצר אינו בפורמט קבוע, איך יודעים מה כלכלי יותר ומה פחות ?   כשאנו רוצים להפיק מוצר שאינו סטנדרטי, אנו זקוקים לאנשי מקצוע אמינים ומכוונים,   וזאת בכדי להפיק מהגליון מקסימום יחידות עם ניצול מלא של הנייר.   הלקוח צריך לדעת במה כרוך מוצר מתוכנן שלא בפורמט קבוע כגון:   איזה סוג נייר מתאים לאותו המוצר, גודל אידאלי, וגימורים מתאימים לשלמותו   חשוב להתייעץ עם איש מקצוע לפני שמבצעים את הגרפיקה, ולהסביר בדיוק את מי או מה המוצר אמור לשרת.   כשאתה עובד עם בית דפוס שמאחוריו עומדים אנשים מקצועיים ובעיקר סובלניים   אתה יכול להגיע למוצר מוגמר מושלם, עם הרבה טיפים ורעיונות לשיפורו בדרך.   
לפוסט המלא

חווית לקוח

     27/01/2011 תגובות (0)

         בכל קנייה ורכישה בארצנו הקטנה ובכלל בעולם חווית הקניה היא דבר מהותי.   כשאתה קונה או צורך מוצר מסוים חשובה לך מעבר לשביעות הרצון שהמוצר נותן לך,   הדרך בה אתה רוכש את המוצר.   חווית לקוח כוללת בתוכה את זמינות המוצר, הקנייה צריכה להיות נוחה ולא מסובכת   האנשים שעומדים מולך בתהליך, והרושם הסופי האם תעשה   זאת שוב במקום מסוים או שתעבור הלאה.   אפקט המחיר הינו גם חשוב, אך לפעמים תשקיע עוד כמה שקלים   בשביל לקבל מוצר באיכות גבוהה יותר, ובשירות ונוחות יותר אפקטיביים.   בתחום הדפוס חווית הקניה היא בהחלט מרכזית, מהרגע בו אתה מבקש הצעת מחיר ועד שהמוצר בדרך אליך.   בכדי שחווית הקניה בדפוס תיזכר כחוויה נעימה, עליך לשים דגש לכמה דברים:   הרגשה טובה וחופשית מול האדם מולו אתה מתייעץ, מקצועיות, עמידה בזמנים,   איכות, ומחיר לאו דווקא ביחס למתחרים, כמו ביחס למה שאתה מקבל.          
לפוסט המלא